Ota yhteyttä

Bark Oy
Y-tunnus: 2107503-6
Käyntiosoite: Kimintie 12, 53400 Lappeenranta
Tilaukset: 
tilaukset@bark.fi

Laskutusosoite:
Bark Oy
OVT 003721075036
PL 908
02066 DOCUSCAN

Verkkolaskuosoite: 003721075036
Operaattori: Pagero
Välittäjän tunnus: 003723609900

PDF laskut sähköpostitse: admicom@xbs-salo.com

HUOM! laskuissa tulee näkyä OVT 003721075036
Laskuihin merkiksi työmaan numero!

parkkinen Toni Parkkinen (toimitusjohtaja)
toni.parkkinen@bark.fi
Puh. 050 337 8304
rantalainen Petteri Rantalainen
petteri.rantalainen@bark.fi
Puh. 0400 864 114
Maija Karhu
maija.karhu@bark.fi
Puh. 040 187 8484
Tapani Heinonen
tapani.heinonen@bark.fi
Puh. 040 534 9038
Heikki Tauriainen
heikki.tauriainen@bark.fi
Puh. 045 102 5993
Jukka Ansio / PINNOITUS, MAALAUS
jukka.ansio@bark.fi
Puh. 050 555 2822
Tommi Rantalainen / TIMANTTITYÖT
timantti@bark.fi
Puh. 044 788 0884
Toimisto (ma-pe klo 8-16)
Johanna Parkkinen
johanna.parkkinen@bark.fi
Puh. 040 570 5955

Nimi (pakollinen)

Sähköposti (pakollinen)

Aihe

Viesti


Teollisuusrakentaminen

Maarakentaminen

Uudisrakentaminen

Saneerauskohteet

Sillankorjaukset

Meluaidat